Historie LOCO Babek

KOBIETA ZMIENNĄ JEST! BIEGACZKA TEŻ – ASIA

KOBIETA ZMIENNĄ JEST! BIEGACZKA TEŻ - ASIA

Mam na imię Asia, ale moje drugie imię to WYZWANIE! Zdecydowanie! Kocham sport, ruch, wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną. Nie mogę usiedzieć w miejscu, nie dla mnie kanapa i telewizor. Musze być w ciągłym ruchu.

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam już w podstawówce, trenując pod okiem trenera i startując w zawodach lekkoatletycznych. Uwielbiałam to! Moją ukochaną dyscypliną był bieg przez płotki. Zwłaszcza, że miałam do tego odpowiednie warunki fizyczne. Nie zostałam zawodowym sportowcem, ale miłość do sportu pozostała. Forma już nie jest taka, jak kiedyś, daleko mi do tego. Niemniej nadal biegam, a to co zostało mi z lekkoatletycznych czasów to zadzior i upór. Dlatego stawiam sobie poprzeczkę wysoko i podczas zawodów lubię się ścigać. Moim konikiem są biegi z przeszkodami. Na takich zawodach daję z siebie 200%!
Taka jestem z jednej strony. A z drugiej? Trochę romantyczka, trochę marzycielka. Lubię zagubić się w chmurach i myśleć o niebieskich migdałach. Ciężko mi tłumić emocje. To co mi w duszy gra widać zawsze gołym okiem. A gra szalenie!
Co mi daje bieganie? Wolność i chwilę dla siebie. To sport, w którym jednocześnie mogę spożytkować moją energię, a także zagubić się w myślach. Poza bieganiem trenuję w klubie fitness. Najlepsze zajęcia dla mnie? Typu killer, gdzie po wszystkim szukam płuc na podłodze.

kolorowe legginsy damskie do biegania

Jestem kobietą, matką wariatką. Podczas aktywności stawiam na wygodę, funkcjonalność, no i oczywiście wygląd. LOCO poza tymi trzema cechami posiada jeszcze jedną, najważniejszą – UNIKALNOŚĆ. Ponieważ dodano tutaj szczyptę miłości.
Wysyłam Wam mnóstwo LOCOmotywacji do działania!

Asia ma 170 cm wzrostu i ma na sobie leginsy FLORESKI  w rozmiarze S

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *