Trochę o nas

Nasz zespół

kobieta w czerwono czarnej bluzie

Aneta Frąckowiak

Założycielka i właścicielka marki LOCO SPORT. Biegaczka, instruktorka fitness, uwielbia góry i długie tripy rowerowe.

damska koszulka techniczna krótki rękaw rafa

Magda Bąkowska

Prawa ręka właścicielki LOCO SPORT. Odpowiada za część związaną z wyzwaniami, wysyłkami, czy organizacją stoisk targowych. Pasjonatka roweru, instruktorka fitness, mistrzyni świata w zbieraniu oliwek.

Magda Bentkowska

Oprawa graficzna LOCO – ilustratorka, projektantka graficzna, architekt obrazu. Magda jest również trenerką personalną, kocha biegi z przeszkodami oraz górskie.

Magda Parysz

Nauczycielka jogi, trenerka komunikacji interpersonalnej, trenerka mentalna. W Loco Sport odpowiada za część szkoleniową. Kocha jogę, bieganie i góry.

Emilia Burzyńska

Fotografka, miłośniczka biegania i gór. Chwyta LOCO SPORT okiem aparatu, doskonała współpraca zarówno podczas sesji indywidualnych, jak i grupowych.

Grupa JESTEM LOCO

Grupa JESTEM LOCO! to magiczne miejsce, które łączy kobiety dzięki wspólnej pasji do sportu. W tej społeczności znajdziesz inspirację i energię, która sprawi, że treningi staną się nieodłączną częścią Twojego życia, a Ty będziesz pragnąć więcej.

Tutaj każda kobieta, bez względu na swoją naturę, znajdzie miejsce, wsparcie i pozytywną energię, które pomogą w osiąganiu celów i dzieleniu się sukcesami.

Dołącz do Grupy LOCO na Facebooku!