Motywacja i porady w stylu LOCO

Co oznacza słowo LOCO?

dziewczyny w kolorowych strojach sportowych
LOCO to wielki, włochaty, kolorowy stwór, który pożera czarne, smutne ubrania… no, nie do końca😉
Więc czym, kim jest Loco? Co oznacza to niepozorne, krótkie, wpadające w ucho słówko?

Loco to szalone barwy i wzory dla każdej z nas! Soczysty róż, romantyczne jesienne kwiaty, głębia oceanu, a może kojący, szumiący las – wszystko czego potrzebujesz do treningu znajdziesz tu w tych i wielu innych przepięknych odsłonach. Leginsy, koszulki, bluzy, kominy, opaski, czapki, saszetki, a nawet ponczo! Na każdą figurę, każdy kompleks, do każdej aktywności.

 

Loco to również cudowne, bezpieczne miejsce w przestrzeni wirtualnej i nie tylko – dla kobiet, o kobietach, od kobiet. Tu Twój sukces nabiera znaczenia, jesteś tu ważna, jesteś tu potrzebna, tu możesz się pochwalić, tu możesz się pożalić, możesz się zainspirować, brać od dziewczyn to, co najlepsze i dać coś od siebie.

Loco to ogromna dawka motywacji do rzeczy wielkich i małych, szytych na miarę Twoich możliwości, tyle ile możesz, tyle ile chcesz, jak chcesz, w swoim tempie, w swoim czasie, na Twoich zasadach. Można skromnie zrobić trening raz na jakiś czas dla zdrowia, czy lepszego samopoczucia, ale po co się ograniczać😊 wszak pełno tu milionerek i królowych, które krok za krokiem, tup, tup, tup, do wszystkiego doszły same i z dumą noszą swoje korony, ciesząc się powszechnym uznaniem i szacunkiem😊

Loco to niespodzianka, tajemnica, osobisty prezent, na który być może czekasz od dawna, coś specjalnego dla wyjątkowej osoby, jaką jesteś Ty, albo ktoś szczególny w Twoim otoczeniu. Są takie dni w roku, kiedy pragniesz poczuć się ważna, chcesz oczekiwać czegoś wyjątkowego, jak wtedy, gdy będąc dzieckiem czekałaś na pierwszą gwiazdkę. Z Loco to bardzo proste- wystarczy zaufać i czekać😊 jak w przypadku BOXÓW-niespodzianek.

Loco to spotkania, wyjazdy, integracje, szansa na przyjaźń, znajomość, chwilę wytchnienia, szaloną zabawę. Loco dobrze czuje się w mieście, ale nie straszna mu dzika, nieokiełznana przyroda.  Spacery, biegi krótkie i długie, płaskie, górskie, asfaltowe. Loco wywija na parkiecie do rana. Loco nie stroni od sal fitness i szkół jogi.

Loco jest brakującym elementem twojej codzienności, jeśli jeszcze nie miałaś możliwości Loco poznać. Iskierką, kolorem, którego Ci brakuje, puzzelkiem, który dopełni trening, albo sprawi, że ten trening, spacer, bądź jakakolwiek aktywność się wydarzy.

W  języku hiszpańskim słowo Loco oznacza coś szalonego, a nawet obłąkanego! A ile z tego południowego szaleństwa kryje się w naszym rodzimym Loco? Całe mnóstwo! Bo jeśli Loco to szaleństwo, a szaleństwo to postępowanie wykraczające poza przeciętne normy to tu chyba właśnie zbliżamy się do sedna definicji Loco, ale tylko zbliżamy, bo… nie da się zdefiniować Loco.

Loco trzeba doświadczyć!

 

— — —

Autorka tekstu: Gosia Leonarska

 

Poznaj LOCO za pomocą narzędzi przygotowanych przez twórczynie marki 🙂
Dołącz do wirtualnych wyzwań TUTAJ. Wyzwań, które zaktywują każdy Twój dzień i nadadzą sens wszystkim Twoim krokom.
Dołącz także do fejsbukowej grupy JESTEM LOCO, w której nie ma miejsca na hejt. Jest za to sporo przestrzeni na motywację i wzajemną życzliwość.
Bądź LOCO razem z nami!