[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

To było 4 lata temu. Na świecie pojawił się mój drugi syn, a ja poczułam że czas ruszyć z miejsca i zrobić coś dla siebie. Pomyślałam „Teraz, albo nigdy!”. I chociaż sport często towarzyszył mi w życiu, to jednej dyscypliny nigdy wcześniej nie próbowałam, a mianowicie biegania.

Zaczęłam spokojnie, od marszobiegów na dystansie maksymalnie 5 kilometrów. Miałam towarzystwo super babeczek i to mnie dodatkowo motywowało. Byłam wniebowzięta! Godzenie obowiązków mamy z wyjściem na trening nie było łatwe, ale nie poddawałam się. W końcu dla chcącego nic trudnego, więc… dawałam radę 🙂

Dzisiaj mam za sobą tysiące przebiegniętych kilometrów, dziesiątki zawodów, medali i całą masę cudownych wspomnień. Wiele razy ścigałam się na trasie z innymi, ale jeszcze częściej po prostu sama ze sobą. Pokonywałam swoje słabości, co dawało mi i nadal daje, ogromną siłę nie tylko w sporcie, ale też w codziennym życiu.

Kolorowe legginsy do biegania dla kobiet Floreski

Wiem jedno – uwielbiam biegać dla przyjemności, a najchętniej biegam blisko natury. W lesie oraz po górach. Uliczny maraton, który przebiegłam, na zawsze pozostanie w mojej pamięci, ale to właśnie biegi górskie skradły moje serce i dają mi najwięcej satysfakcji.
Przede mną kolejne starty i dłuższe dystanse. I za każdym razem, podczas każdego kolejnego biegu, będę robiła wszystko co w mojej mocy, aby dotrzeć do mety, bo tam czekają zawsze na mnie moi najwierniejsi kibice. Moi synowie, a także mój mąż, którego wciągnęłam w bieganie. To właśnie oni zawsze, bez względu na wszystko, we mnie wierzą.

Paulina ma 165cm wzrostu, ma na sobie leginsy FLORESKI w rozmiarze S.

Jeśli lubisz pozytywną atmosferę, ogromną ilość motywacji, wsparcia i zrozumienia, a także bezwarunkowej akceptacji, koniecznie wpadnij do naszej facebookowej grupy JESTEM LOCO!

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco! NEWSLETTER

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

POWIĄZANE PRODUKTY

[/vc_column_text][woodmart_products layout=”carousel” spacing=”20″ items_per_page=”4″ taxonomies=”67″ slides_per_view=”4″ autoplay=”yes” hide_pagination_control=”yes” hide_prev_next_buttons=”no” center_mode=”no” wrap=”yes” sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”0″ lazy_loading=”no” scroll_carousel_init=”no”][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *