Ile kroków trzeba zrobić żeby ukończyć wyzwanie?

Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie. Bo dystansów do wyboru jest kilka i możesz to sprawdzić TUTAJ 👉 WYZWANIE JESIENIARA ZAPISY

Ale od początku. Przygotowałam dla Was pakiet informacji i odpowiedzi na pytania, jakie najczęściej zadajecie 😉

Czym jest wyzwanie Królowa Kroków?

Jest to wyzwanie, do którego zapisać się możesz przez naszą stronę wybierając ilość kroków, którą chcesz pokonać przez 2 lub 3 miesiące. Każde wyzwanie poprzedza rozgrzewka, która jest darmowa. Tam sprawdzić się możesz ile kroków robisz każdego dnia. Ważne jest, aby nie porównywać się do innych. Ze względu na pracę, codzienny tryb życia i możliwości zdrowotne, każdy z nas robi inną ilość kroków. Dla każdego inny cel będzie wyzwaniem. Nie przejmuj się zatem, jeśli dziewczyny w grupie JESTEM LOCO! robią po 20tys kroków dziennie. Być może Ty zrobisz 8tys, ale będzie to dla Ciebie postęp i wyzwanie. Porównuj się do samej siebie!

Jak mierzyć ilość kroków?

Najlepiej zrobić to zegarkiem, lub opaską smartband, ale świetnie sprawdzą się także aplikacje w telefonie. W tej chwili praktycznie wszystkie modele telefonów mają wbudowane aplikacje związane ze zdrowiem, a jeśli nie – jest mnóstwo aplikacji dostępnych do ściągnięcia na smartfon.

Czy muszę raportować kroki?

W przypadku rozgrzewki – nie. Ale jeśli chodzi o wyzwanie, to już tak. W jaki sposób? Mogą to być screeny aplikacji, zdjęcia zegarka – wszystko to, co będzie potwierdzeniem wykonania przez Ciebie kroków. Nie musisz tego robić codziennie. Może to być zestawienie tygodniowe, a nawet miesięczne. Ważne, żeby wysyłać swoje potwierdzenia na maila malgorzata@locosport.pl 🙂

Kiedy otrzymam mój medal?

Kiedy już zrobisz wszystkie kroki, koniecznie zgłoś fakt ukończenia wyzwania na maila malgorzata@locosport.pl. To bardzo ważne! Nie mamy żadnego systemu, który wskazywałby w którym momencie ukończyłaś wyzwanie, więc musisz nas o tym poinformować! Gosia zweryfikuje Twoje wyzwanie i prześle dalej wiadomość, że można wysyłać medal. Zazwyczaj trwa to około 2-3 dni roboczych.

Czy mogę otrzymać mój medal przed rozpoczęciem wyzwania?

Nie ma takiej opcji. Medal otrzymujesz za wykonanie zadania, a zatem na sam koniec. Czy sportowiec, który startuje w zawodach otrzymuje medal przed startem? Z tego, co wiem to nie 🙂 Kierujemy się zasadą „ukończyłaś wyzwanie = otrzymujesz medal”. Inaczej rzecz się ma w przypadku pakietu startowego – tutaj możesz wybrać opcję, że chcesz otrzymać go przed rozpoczęciem wyzwania. Wówczas doliczany jest dodatkowy koszt wysyłki i idą do Ciebie dwie paczki – jedna z pakietem przed startem, druga z medalem po ukończeniu wyzwania.

Co w sytuacji, kiedy nie uda mi się zrobić zamierzonej ilości kroków w terminie wyzwania?

Nic się nie bój 🙂 Do każdej uczestniczki i sytuacji podchodzimy indywidualnie. Fajnie, jeśli pod koniec wyzwania dasz nam znać, że potrzebujesz więcej czasu. Poczekamy na Ciebie. Jeśli natomiast przez 3 miesiące od momentu ukończenia wyzwania nie będzie z Tobą kontaktu, nie będzie Twojej decyzji co do przedłużenia terminu, nie będziesz odpowiadać na nasze maile – po tym czasie medal przepada. Ale tylko medal! Jeśli zakupisz pakiet z koszulką – pakiet przyjdzie do Ciebie bez medalu. To co się zmienia po terminie wyzwanie to dostęp do panelu z uzupełnianiem kroków. Jeśli termin minie, musisz kroki zliczać samodzielnie. I dać nam znać w momencie kiedy je uzbierasz.

Gdzie zobaczę swój zapis do wyzwania?

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto na stronie www.locosport.pl. W zakładce MOJE WYZWANIA znajdziesz wszystkie aktualne wyzwania, na jakie jesteś zapisana. Jeśli mimo złożenia zamówienia nie widzisz wyzwania, na które się zapisałaś – skontaktuj się pod adresem mailowym biuro@locosport.pl

Czy mam obowiązek uzupełniać ilość kroków w moim profilu?

Nie, nie ma takiego obowiązku. Panel do uzupełniania kroków jest do Twojej dyspozycji i dzięki niemu widzisz ile kroków jeszcze Ci pozostało.

Czy mogę być zapisana do kilku wyzwań jednocześnie?

Oczywiście! Niekiedy równolegle odbywa się wyzwanie ROWELOVE, w którym zbierane są kilometry, a także roczne wyzwanie. Śledź naszą stronę, jak i grupę na FB. I bądź na bieżąco z wyzwaniami!

Co znajdę w pakiecie startowym?

W każdym wyzwaniu pakiety ustalane są indywidualnie.

Zobacz co przygotowałyśmy dla Ciebie w przypadku JESIENIARY!

Pakiet start

– medal KRÓLOWA KROKÓW

Pakiet MINI

– medal KRÓLOWA KROKÓW

– worek z kieszenią na zamek

PAKIET MIDI

– medal KRÓLOWA KROKÓW

– koszulka JESIENIARA – wersja krótka lub long

PAKIET MAX

– medal KRÓLOWA KROKÓW

– koszulka JESIENIARA – wersja krótka lub long

– worek z kieszenią na zamek

PAKIET VIP

– medal KRÓLOWA KROKÓW

– koszulka JESIENIARA – wersja krótka lub long

– worek z kieszenią na zamek

– komin plus opaska

– upominek

Cały regulamin wydarzenia znajdziesz TUTAJ