Energetyczna, pozytywna, kreatywna – taka jest Isa!

Każdego dnia bosymi nogami wita dzień, zachęca do aktywności i zaraża cudownym uśmiechem. Możecie być pewne, że ten dzień będzie wyjątkowy dzięki zadaniom pd Izy!

Moje wyzwania dla Ciebie:

POBUDKA

Dziś niedziela, ale spokojnie! Niezależnie od tego, o której wstałaś, niezależnie od pogody na zewnątrz, nie ma lepszej pobudki niż uziemianie! Uziemienie oznacza połączenie z Ziemią. Coraz więcej badań naukowych odkrywa liczne korzyści zdrowotne wynikające z takiej aktywności. Ale dosyć już mądrości, wyskakuj boso najlepiej na trawę lub ziemię. Jeśli masz ochotę popatrz, jak ja to robię 😊 Możesz też zanurzyć się w wodzie, np. w morzu lub w jeziorze lub jeśli zima wciąż u Ciebie, krocz śmiało po śniegu. Choćby minutę, ale ostrzegam, to wciąga, więc od razu polecam dłużej! A po powrocie napij się gorącej wody z cytryną! To wszystko jeszcze przed kawą i śniadaniem.

ROZKRĘCAM SIĘ

Siódmego dnia Bóg odpoczywał. Jednak Loco Babki mają to do siebie, że wypoczywają aktywnie, więc moja propozycja to co najmniej 7 km spaceru. Z dziećmi, z psem, z ukochanym czy z przyjaciółką. Możesz też pokonać ten dystans na orbitreku lub na rowerze. Jeśli wolisz pobiegać, to też zaliczę 😉

HARPAGAN

A na deser coś dla spragnionych harpaganek, czyli 3 x 7 minut treningu. Zaczynamy od cardio: CARDIO, poprzez płaski brzuch: BRZUCH a na koniec brazylijskie pośladki POŚLADKI Zdjęcia mile widziane!

Po dowolnym treningu dodatkowo poza „na Izę”. Korzystajcie!

Korzystajcie!

Stylówka Izy:

Legginsy PIKASA https://locosport.pl/sklep/kolorowe-leginsy-dla-kobiet-pikasa-dlugie/

Opaska i komin https://locosport.pl/sklep/zestaw-opaska-termoaktywna-pikasa-dowolny-komin/

kolorowe legginsy do biegania pikasa