Wiosna w tym roku każe na siebie dość długo czekać. Ale my, Loco Babki, nie zważając na warunki pogodowe, pozostajemy aktywne. Biegamy, ćwiczymy, tańczymy i podejmujemy wyzwania.

Nie zawsze jest możliwość wykonania zadań, które są dla nas wyznaczone. Czasami nie mamy jeszcze takiej sprawności, czasami warunki nam na to nie pozwalają, a czasami organizm mówi STOP i słuchając go robimy pauzę. Ale przecież nic straconego! Do wyzwania możesz wrócić w każdej chwili, zostanie ono na stronie Loco już na stałe. Jeśli więc jakieś ćwiczenia Ci się spodobały, możesz zawsze do nich wrócić! Ja spróbuję wystartować od nowa z wyzwaniem i liczę na to, że tym razem wykonam je w całości 😀

Niezależnie jednak od tego na jakim jesteś poziomie wytrenowania, jeśli każdego dnia udało Ci się być aktywną w JAKIKOLWIEK sposób, to dla mnie już jesteś LOCO HARPAGANKĄ! Myślę, że ten tytuł zostanie z nami już na zawsze…

A tymczasem na ostatni dzień wyzwania mam dla Ciebie kilka zadań i tym razem ściskam mocno, abyś wykonała je wszystkie. Zostań HARPAGANKĄ pierwszego dnia wiosny!

Moje wyzwania dla Ciebie:

LOCO HARPAGANKA

  1. Zanim zjesz śniadanie, wypij szklankę ciepłej wody z cytryną i poświęć 15min na rozruch – spacer, taniec, gimnastykę poranną – wybierz co chcesz. Nie ma być intensywnie. Daj sygnał organizmowi do działania!
  2. Śniadanie zjedz w spokoju. Jeśli masz możliwość, niech to będzie coś co uwielbiasz. W moim przypadku już zaplanowałam – tost z jajkiem sadzonym, wędzonym łososiem, brie oraz bazylią. I skup się tylko i wyłącznie na jedzeniu. Wąchaj, smakuj, rozkoszuj się każdym kęsem, niech Twoje kubki smakowe oszaleją!
  3. W ciągu dnia zaplanuj minimum 1h na aktywność. Tabata, bieganie, spacer, czy joga – zrób to co lubisz. I miej z tego dziką satysfakcję!
  4. Weź kartkę i zapisz na niej 3 swoje marzenia. Kartkę powieś nad biurkiem, lub w innym widocznym dla Ciebie miejscu. A następnie pomyśl, co musisz zrobić, żeby zacząć je spełniać <3
  5. Najtrudniejsze zadanie. Stań przed lustrem i powiedz głośno do siebie – „Jestem wyjątkowa. Wartościowa. Wierzę w siebie i w swoją moc spełniania swoich marzeń. Lubię siebie za to jaka jestem”. I uśmiechnij się do siebie. Jeśli nie zadziała – powtórz 😉
  6. Wieczorem poświęć minimum 15min dla siebie – książka, chwila z muzyką, szczotkowanie ciała, czy cokowiel innego co sprawi że się zrelaksujesz.
Czy taki dzień na powitanie wiosny nie jest czymś cudownym?

Samych przyjemności Loco Babki. Jesteście wszystkie piękne, silne i cudowne. Buziaki!

LOCO Stylówa:

Koszulka Loco Babka KLIK

Opaska Loco Babka KLIK

Komin Loco Babka KLIK

Długie legginsy Amarantusy KLIK