Kim jest Pani Małgo? Małgosia Kaczmarek – fotografka, która lubi pobujać się na kołach i nocami uprawiać jogę 🙂

Mam ogromną nadzieję, że zadania, które dla Was wyznaczyła będą dla Was czystą przyjemnością. Chyba wszystkim przyda się nieco odpoczynku i relaksu w tym wyzwaniu. Bo przecież regeneracja jest częścią treningu!

Moje wyzwania dla Ciebie:

POBUDKA

Cześć! Zapraszam Was na jogowe rozruszanie w ten piękny czwartkowy poranek – zaczniemy sobie od klasyki czyli od Powitania Słońca. Jeśli jeszcze tego nie robiłaś to zerknij do tutorialu KLIK.

Pamiętaj! Jeśli nadrabiasz okienko w dniu pełni lub nowiu, to najlepiej będzie spróbować Powitania Księżyca KLIK

ROZKRĘCAM SIĘ

Skoro już się przywitaliśmy, to czas zadbać dzisiaj o nasze pośladki i brzuch – zadba o to moja imienniczka 😉 czyli dwusekwencyjna Power Vinyasa na BRZUCH – KLIK oraz na POŚLADKI – KLIK.

HARPAGAN

A teraz prawdziwe wyzwanie dla prawdziwych Loco Babek!

Po praktyce czas na relaks i na zadbanie o siebie. Po naszych postach grupowych widzę, że różnie bywa u nas z tym relaksem. 😉 Także zadanie na dziś – obserwuj swoje wspaniałe ciało, zauważ ile zrobiłaś od początku wyzwania, uśmiechnij się do siebie. Poczuj swoją energię i moc, jaką masz w sobie i w swoim ciele. Spójrz na siebie z życzliwością i zadbaj aby dzisiejszego dnia udało Ci się wyrwać chwilę czy dwie dla siebie samej. Zauważ jak ta praktyka wpłynęła na Ciebie i spójrz na siebie z akceptacją. Jesteś piękna i wyjątkowa, pamiętaj. ❤

PS a jak komuś nadal mało, to podsyłam tutorial jak zostać syrenką, czyli wejść w pozycję na Martę. 😉 KLIK Namaste Loco Babki! 🧘🏻‍♀‍

Powodzenia!!

LOCO stylówa Małgosi

Kolorowe legginsy sportowe dla kobiet RIVIERA KLIK

A prace Pani Małgo znajdziesz równiez TUTAJ