Po prostu IDŹ. Przed siebie. Pokaż, że jesień nie jest przeszkodą, a wręcz przeciwnie – będzie pięknym okresem, który tym razem wypełnisz aktywnie, wypełnisz swoimi krokami! 🙂

Czy wiesz, że 10 000 kroków dziennie to świetny sposób na podtrzymanie kondycji? I wcale nie musisz biegać! Chodzenie to najłatwiejszy i najbardziej banalny sposób na to, aby być w świetnej formie 🙂

Dlatego właśnie powstało to wyzwanie. 10 000 kroków dziennie to 920tys kroków podczas trzech miesięcy – października, listopada i grudnia. Ale ponieważ to już całkiem blisko miliona – to właśnie MILION jest tym razem wyzwaniem!
Czy jesteś w stanie zrobić MILION kroków podczas trzech jesiennych miesięcy?
Wierzę, że TAK! Wierzę w Ciebie!

Tym razem będzie na pewno trudniej. Przed nami okres jesienny, który czasami sprzyja siedzeniu w domu. A pogoda zniechęca do wyjścia na zewnątrz. I po to jest właśnie wyzwanie! Żeby pomimo jesiennej pluchy wyjść na spacer, pobiegać, albo wyciągnąć kijki.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ!

Rodzaje pakietów:

  1. Podstawowy – medal – 39zł
  2. MINI – medal + komin +opaska – 99zł
  3. MIDI – medal + longsleeve (koszulka długi rękaw) – 149zł
  4. MAX – medal + longsleeve (koszulka długi rękaw) + komin i opaska – 189zł
  5. VIP – pakiet MAX + LOCO niespodzianka + upominki od partnerów – 229zł

 

Link do wydarzenia na FB TUTAJ

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

Najważniejsze informacje:
👉🏻 Wydarzenie trwa od 01.10.2021 – 31.12.2021

👉🏻 Zapisy uruchomione zostaną 10.09.2021

👉🏻 Zapisu dokonujesz poprzez zakup pakietu startowego. Po dokonaniu płatności zaloguj się na swoje konto na stronie www.locosport.pl i przejdź na swoje konto. Kliknij MOJE WYZWANIA i przejdź do naszego wyzwania Jesienno-Zimowe ULTRA wyzwanie Królowa Kroków 🙂 To tam uzupełniać będziesz swoje kroki.

👉🏻 Po wykonaniu wymaganej liczby kroków – 1mln – zgłoś fakt jego ukończenia na maila wyzwania@locosport.pl.

Lista startowa TUTAJ

Partnerzy wydarzenia:

Portal powstał w 2013 roku i od tego czasu przeszedł 3 metamorfozy wizualne. Portal Feszyn.com głównie zajmuje się publikacją artykułów, poradników czy wywiadów. Na portalu można znaleźć artykuły własne i reklamowe. Publikowane treści dotyczą szeroko rozumianej tematyki kobiecej. Moda, uroda, kariera, wnętrza, psychologia, macierzyństwo itp. W 2017 roku otrzymaliśmy statuetkę Diamenty Kobiecego Biznesu. Jesteśmy patronatem medialnym wielu prestiżowych polskich i zagranicznych pokazów mody, eventów, książek itp. Nasza główna grupa docelowa to kobiety, szczególnie stali czytelnicy, w wieku 25-55 lat. 
 

Grupa biegowa założona w 2015r. przez właścicielkę marki LOCO – Anetę Frąckowiak. Jest to działalność prospołeczna, która skupia aktywne mamy i zachęca do rozpoczęcia przygody z bieganiem. Grupa zajmuje się organizacją spotkań marszobiegowych, jest wsparciem dla mam stawiających swoje pierwsze biegowe kroki. Więcej o Mamy-Biegamy poczytasz TUTAJ

I-kar to nowoczesna poradnia kardiologiczna należąca do Grupy AHP o dwudziestoletnim doświadczeniu w kardiologii, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej. W Poznaniu na Jeżycach możesz zbadać swoje serce, by bez obaw robić to co kochasz… Czyli być aktywną i uprawiać sport! Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod nr tel. 506-275-303/306 lub na stronie www.i-kar.pl
 
 
 
Patrycja Knast – Couch

Jestem Coachem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym i miłośniczką fitnessu. Mam też kota 😉
Pomagam w realizowaniu Twoich planów, marzeń i celów – wżyciu prywatnym i zawodowym. Pomagam dążyć Ci do nich w indywidualny i satysfakcjonujący sposób.

Jeśli czujesz, że życie przecieka Ci przez palce, Twoje marzenia się oddalają a życie zawodowe wymyka się spod kontroli. Uważasz, że sama sobie ze wszystkim nie poradzisz i potrzebujesz pomocy to służę swoim wsparciem.

Jak mogę Ci pomóc👇:
🎯 Sesje coachingowe, podczas których:
✅Zdobędziesz umiejętność dążenia do celu
✅stworzysz i z realizujesz swoje plany
✅Nauczysz się odpowiedzialności i samostanowienia
✅Odzyskasz wolność podejmowania decyzji
🎯Sesję empatii, podczas której:
✅Nazwiesz swoje emocje
✅Nazwiesz swoje potrzeby
✅Wyrazisz i przeżyjesz emocje
✅Zyskasz równowagę emocjonalną
🎯Grupy wsparcia, w których:
✅Zobaczysz, że nie tylko ty doświadczasz trudnych sytuacji w życiu
✅Dostaniesz bezwarunkowe wsparcie i akceptację
✅Wypracujesz swoje własne rozwiązania
✅Będziesz miał/miała poczucie, że ktoś przy Tobie jest
✅Doświadczysz zaufania i anonimowości
✅Zyskasz osoby, który Cię zrozumieją 
Znajdziesz mnie TUTAJ 

 

Jeśli jeszcze nie znasz marki LOCO wskocz i poznaj ją koniecznie!  SPRAWDZAM!