Kim są Loco Babki? Co takiego je wyróżnia?

Swój początek Loco Babki mają w naszej Facebookowej grupie JESTEM LOCO! Możesz do niej dołączyć w każdej chwili! To grupa, która łączy kobiety.
Nieważne, jaki uprawiasz sport. Nieważne, jak wyglądasz. Czy jesteś na początku stawki, czy na końcu. Nieważne, jaką lubisz muzykę, jakie książki czytasz, czy jesteś wysoka, czy niska i jaki masz kolor włosów. To wszystko nieważne, bo dziewczyny z JESTEM LOCO! łączy pasja do sportu.
To my – silne i pewne siebie kobiety. W naszej grupie znajdziesz inspirację i pomysł na siebie. Znajdziesz energię, dzięki której ruszysz na kolejny trening i będziesz chciała więcej i więcej… Tutaj każda kobieta znajdzie coś dla siebie. I ta delikatna, i ta z pazurem.
Grupa pełna jest energetycznych, pełnych pasji kobiet. Ale są takie, które nie ustają w codziennym motywowaniu. Dlatego co miesiąc wybierana jest LOCO Motywatorka miesiąca. Cykl został rozpoczęty w maju 2020r i to właśnie Loco Babki swoimi głosami decydowały która z nich najbardziej je w danym miesiącu motywowała. W 2020r. tytuły Loco Motywatorek miesiąca zgarnęły:
MAJ – Małgorzata Gołębiowska
CZERWIEC – Magdalena Stachowiak
LIPIEC – Ewa Wojtkowiak
SIERPIEŃ – Sylwia Płócieniczak
WRZESIEŃ – Małgorzata Gołębiowska
PAŹDZIERNIK – Lidia Wieland
LISTOPAD – Małgorzata Trawa
GRUDZIEŃ – Ewa Wojtkowiak

Nadszedł czas na podsumowanie roku 2020 i wybranie tej, która Waszym zdaniem przez ostatnie miesiące dawała Wam największego kopa do działania. Zagłosuj pod zdjęciem i uhonoruj tytułem tą Loco Babkę, która miała największy wpływ na Twoją aktywność. Głosowanie trwa do 17 stycznia 2021!

LOCO MOTYWATORKA 2020 roku