KOLEKCJA GÓRY

kolekcja góry
wyzwania królowa kroków

Wyzwania

KRÓLOWA KROKÓW

sklep loco sport

SKLEP

grupa jestem loco

DOŁĄCZ

DO NAS!

BLOG

Produkt
100% polski

Darmowa dostawa
od 400 zł

Wysyłka
w 2 dni robocze

Oryginalne
wzory

Najwyższa
jakość

EKO
ŚWIADOMOŚĆ

DOŁĄCZ DO NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

[mc4wp_form id="74"]

LOCO Sport: Twoja polska marka ubrań sportowych dla aktywnych kobiet!

LOCO Sport to nie tylko polska marka odzieży sportowej, to miejsce, gdzie aktywne kobiety znajdują coś więcej niż tylko ubrania. To społeczność, która łączy pasję do ruchu i stylu. Nasza firma, stworzona z myślą o dynamicznych kobietach, oferuje kolorowe i wygodne ubrania sportowe, które są idealne zarówno do codziennych aktywności, jak i do bardzo wymagających treningów.

Nasza przygoda zaczęła się od tworzenia kolorowych, damskich legginsów do biegania, które szybko podbiły serca naszych LOCOgirls. Ale nie zatrzymałyśmy się na tym! Rozszerzyłyśmy naszą ofertę o szeroką gamę ubrań sportowych dla kobiet, w tym o kolorowe bluzy sportowe, termoaktywne opaski, poncho damskie i dziecięce oraz różnorodne gadżety.

Jednak LOCO Sport to coś więcej niż ubrania – to społeczność. W naszej grupie JESTEM LOCO! na Facebooku, dzielimy się inspiracjami, motywujemy się nawzajem i organizujemy wspólne wyzwania – zarówno te realne, jak i wirtualne. Zobacz nasze wszystkie wyzwania TUTAJ

Odkryj naszą kolekcję ubrań sportowych dla kobiet i przekonaj się, że damskie legginsy do biegania, bluzy i opaski mogą być nie tylko funkcjonalne, ale i modne. Dołącz do naszej społeczności JESTEM LOCO!, bierz udział w marszobiegach i innych eventach sportowych organizowanych w całej Polsce.

Zapraszamy Cię do świata LOCO! Bądź aktywna, bądź LOCOgirl! Razem tworzymy ruch, który inspiruje i motywuje. Razem możemy więcej!