Wyzwanie na 7 grudnia wyznacza Isa La Mancha:

Jestem zdecydowanie LOCO! i nie lubię się nudzić. Dwadzieścia lat przetańczyłam, a w życiu dorosłym tę aktywność zastąpiłam bieganiem. Jeżdżę też na rowerze, morsuję, prowadzę marszobiegi dla mam w Olsztynie. W tym roku skoczyłam po raz pierwszy na spadochronie. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi. PR i CSR mam we krwi, m.in. to ja medialnie rozkręcałam RakReaton. Pasjonują mnie ludzie, którzy zmieniają świat. Cenię innowacyjne pomysły przyjazne naturze oraz angażuję się w kampanie społeczne (tworzę, organizuję, realizuję, uczestniczę w nich).

Moje wyzwania dla Ciebie na dzisiaj związane są z liczbą 7 – moim szczęśliwym numerkiem:

❄️ Na początek 7 km – biegu ciągłego lub przeplatanego marszami, w wersji spokojnej spacer, a jak ktoś woli to może pokonać ten dystans na rowerze 👌

❄️ Jeśli wolisz poćwiczyć w domu, albo ostatnio biegania miałaś dużo, zapraszam Cię do 7-minutowego treningu, składającego się z 12 ćwiczeń, idealnych dla zdrowia.

KAŻDE ĆWICZENIE WYKONUJ 30 SEKUND, Z 10-SEKUNDOWĄ PRZERWĄ, W ZALECANEJ KOLEJNOŚCI.

Specjaliści zaplanowali to jako trening 7-minutowy, ale idealnie byłoby wykonać go 2-3 razy.

Jeśli to dla Ciebie zbyt wiele, wybierz 7 ćwiczeń spośród 12 i każde z nich spróbuj wykonać 7 razy z 10-sekundową przerwą.

Źródło: www.ofeminin.pl

❄️ Jeśli jesteś zmęczona po dniu pracy lub dotychczasowymi treningami, nie forsuj się! Mam dla Ciebie coś specjalnego – odpoczynek dla Twoich pleców:

ODPOCZYNEK DLA PLECÓW

Wybierz propozycje dla siebie albo wykonaj wszystkie. Koniecznie pochwal się swoimi dzisiejszymi aktywnościami. Powodzenia! Dziękuję Ci za udział w wyzwaniu!

GRUDNIOWY KALENDARZ – WYDARZENIE NA FB

🍫LOCO CZEKOLADKA: Nie ma nic lepszego w tej chwili niż komin do ochrony przed wiatrem i chłodem. Dlatego tylko 7 grudnia wszystkie kominy w cenie 19,90zł!

kolorowy komin biegowy floreskowy aktywna kobieta aktywna mama