Wyzwanie na Mikołajki, czyli 6 grudnia wyznacza Aga Jakobsze:

Cześć Wszystkim w Mikołajki! Mam na imię Agnieszka, mieszkam w Gnieźnie i jestem zwariowaną Loco Power Woman, która ma tysiąc pomysłów na minutę! 😀Biegam od 2007 roku, po tym, jak mój tata mnie do tego sportu zainspirował. Tak już zostało i dlatego tu jestem –  bo szalenie kocham biegać. Prowadzę spotkania marszobiegowe w moim mieście i serdecznie zachęcam do wspólnych treningów. Jest ze mnie Cicha woda, która brzegi rwie. Spokojna, a z drugiej strony szalona i przeważnie uśmiechnięta.

Moje wyzwania dla Ciebie:

❄️ Jako pierwsze wyzwanie proponuję 6 kilometrów marszu, marszobiegu, biegu lub jazdy na rowerze. Skoro to Mikołajki, to magiczna szóstka musi być wpisana w ten dzień!

❄️ Mam też dla Ciebie propozycję kilku ćwiczeń, które przygotowałam samodzielnie. Przeczytaj proszę instrukcje na zdjęciach i wykonaj wedłuch nich ćwiczenia 😊

ćwiczenie otwarte dni trening dla kobiet krótkie legginsy do biegania amarantusyćwiczenie wykroki statyczne trening dla kobiet krótkie legginsy do biegania amarantusyćwiczenie wysoka deska ćwiczenia dla kobiet krótkie legginsy do biegania amarantusy

❄️ Na zakończenie proponuję Ci chwilę relaksu przy dobrej muzyce. 5 minut tańca, a zobaczysz jak wiele przyjemności Ci da! 

5 MINUT TAŃCA

Wybierz swój trening – być może wszystkie! A potem daj znać w naszym wydarzeniu jak poszło!!

GRUDNIOWY KALENDARZ – WYDARZENIE NA FB

🍫LOCO CZEKOLADKA:

Mikołajkowa LOCO promka!

Zrób zakupy za minimum 200zł i skorzystaj z kodu ho!ho!ho! w koszyku!

Twoje zamówienie zostanie obniżone o 20%

Taki LOCO mikołajkowy prezent dla Ciebie. HO!HO!HO!

biegaczka krótkie legginsy do biegania amarantusy

dav