Wyzwanie na 4 grudnia wyznacza Kasia Pawlak:

Od dziecka dużo się ruszałam, byłam aktywna, mama mówiła, że wszędzie było mnie pełno. Jednak nigdy nie biegałam, nie lubiłam… Do czasu! Po urodzeniu drugiego syna szukałam jakiegoś wsparcia, motywacji i znalazłam! 😁 Odkryłam grupę Mamy-Biegamy, umówiłam się z jej założycilką Anetą i w nerwach poszłam na pierwszy trening. Udało się! Dałam radę i bardzo mi się spodobało. Najpierw były spotkania marszobiegowe. Potem 5km, 10km, 21km, 42 km, do tego 6 triathlonów i kilka duathlonów. Moje marzenie to biegi górskie i 1/4 IronMana. Niemożliwe nie istnieje i tego się trzymam do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej!

Moje wyzwanie dzisiaj jest dla Was bardzo proste:

❄️ Wiele LOCO BABEK zapisało się na dzisiejszy Mikołajkowy Maraton Fitness organizowany przez Organic Fitness i to on jest dzisiejszym wyzwaniem dla Was! Powodzenia!

❄️ A jeśli nie zapisałaś się na Maraton oto dzisiejsze wyzwanie dla Ciebie – mini trening taneczny, który wykonać możesz z domownikami! 😀

❄️ Jeśli natomiast Twój tydzień był bardzo intensywny dzisiaj odpocznij i zrób sobie przerwę💖 Idź na spacer, albo na rower. Ale daj się trochę zregenerować swojemu organizmowi 😀

Działaj! A potem daj znać w wydarzeniu jak spędziłaś ten dzień 💖

GRUDNIOWY KALENDARZ – WYDARZENIE NA FB

🍫LOCO CZEKOLADKA: W zestawie taniej! Zamów koszulkę Mamy-Biegamy wraz z wybranym przez siebie kubkiem i zgarnij zestaw w cenie 79zł! Na stronie z koszulką wybierz swój rozmiar oraz rodzaj kubka, który chcesz dołączyć do zestawu. Oferta na zestaw obowiązuje tylko 4 grudnia!