LOCO TEAM łączy kobiety. Nieważne, jaki uprawiasz sport. Nieważne, jak wyglądasz. Czy jesteś na początku stawki, czy na końcu. Nieważne, jaką lubisz muzykę, jakie książki czytasz, czy jesteś wysoka, czy niska i jaki masz kolor włosów. To wszystko nieważne, bo LOCO TEAM łączy pasja do sportu.

W sporcie liczysz TY. I nikt więcej.

To ze sobą wygrywasz, wychodząc każdego dnia na trening. Siebie pokonujesz, kiedy nie szukasz wymówek, a szukasz sposobu. I to TY jesteś najważniejsza każdego dnia.

LOCO TEAM to my - silne i pewne siebie kobiety. Możesz do nas dołączyć w każdej chwili. W LOCO znajdziesz inspirację i pomysł na siebie. Znajdziesz energię, dzięki której ruszysz na kolejny trening i będziesz chciała więcej i więcej… Tutaj każda kobieta znajdzie coś dla siebie. I ta delikatna, i ta z pazurem.


Jak? Wpadaj na naszą grupę na Facebooku TUTAJ – dostaniesz olbrzymią dawkę motywacji, pozytywnej energii i wsparcia, jeśli jesteś dopiero na początku Twojej przygody ze sportem.

Czas, żebyś poznała nas bliżej ;)

LOCO power TEAM

Aneta

Aneta
Serce LOCO.

Założycielka marki LOCO SPORT, prezeska stowarzyszenia Mamy-Biegamy. Ukochane motto: Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!
Więcej o Anecie przeczytasz TUTAJ.

Kasia

Kasia
Dusza artystyczna projektu.

Graficzka, malarka, pasjonatka motocykli oraz tatuaży. Swoje pomysły najpierw przelewa na papier. Maluje, rysuje, tworzy. Dopiero, kiedy stwierdzi, że dzieło jest dobre, przenosi je na ekran komputera. Wzory LOCO to małe arcydzieła, powstające z pasji.

Daria

Daria

Wizjonerka projektu.

Fotografka. Emocje ukazuje w fotografiach. Łapie chwile, które trwają tylko ułamek sekundy. Pokazuje magię nieuchwytnych momentów zamkniętą w kadrze.

Paulina

Paulina

Całe jej życie krąży wokół słowa. Dużo mówi, jeszcze więcej pisze, a najwięcej myśli. Myśli koncepcyjnie, tworząc strategie marketingowe, wymyślając hasła i slogany, a także pisząc teksty na blogi i strony www. Więcej o Paulinie przeczytasz TUTAJ.

Paulina

Paulina

Kocha góry i kocha bieganie. Łącząc te dwie pasje spełnia swoje marzenia. O Paulinie więcej przeczytasz TUTAJ.

Asia

Asia

Połączenie romantyzmu i niepoprawnego poczucia humoru z niesamowitą wolą walki. Intrygująca? Poczytaj o Asi TUTAJ.

Ania

Ania

Bezkompromisowa, pewna siebie biegaczka ze szczyptą szaleństwa. Więcej o Ani i jej przygodzie z bieganiem przeczytasz TUTAJ.

Aga

Aga

Pozytywna i wiecznie uśmiechnięta biegaczka. Niesamowicie motywuje i dzieli się dobrą energią. Więcej o Adze przeczytasz TUTAJ.

Bądź LOCO razem z nami! Zobacz nasze leginsy TUTAJ

Wybierz te, które pasują do Ciebie najbardziej i dołącz do naszego LOCO TEAM 

Magda

Gdyby ktoś przyszedł do mnie dwa lata temu i powiedział,  że będę biegać, po prostu bym go wyśmiała. Ja i bieganie? Nieeeee…

CZYTAJ DALEJ

Locosport wykorzystuje pliki cookies, aby dopasować stronę do Twoich indywidualnych preferencji. Możesz sprawdzić cel i sposób zarządzania plikami cookies na stronie Polityka prywatności.